| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| YouTube 1 | https://www.youtube.com/embed/nzyBMexh19E |
| Қаптамадағы габариттері (ЛхШхВ, см) | 17x8x0,2 |
| Жайманың ұзындығы | 100 м |
| Қосымша сипаттамалар | ТІКЕЛЕЙ кесу, ТАЗА аралау, жұмыс ұзындығы 75 мм, тіс қадамы 1,4 мм, BIM |
| Қаптамадағы саны (дана) | 5 |
| Мақсаты | Ағаш3-20 мм, Фанера 3-15 мм, Ламинатталған ДСП 3-30 мм, Пластик 30 мм-ге дейін |
| Өңделетін материал | Ағаш, ламинат, PVC, фибергласс (< 30мм) |
| Ерекшеліктері | Бөлінбеген тістері бар биметалл файлдар ұлғайтылған ресурсқа және таза кесуге ие. |
| Пилка түрі | T101AIF |