Плиткалардың барлық түрлерін дәл кесуге арналған құрал. Жылжымалы диск басы мойынтіректерді құрастырудың кәсіби дизайнын қабылдайды, бұл кесу сызығының жоғары дәлдігін және вагонның жұмсақ жүруін қамтамасыз етеді. Суды мәжбүрлі түрде кесу орнына жеткізетін ылғалды кесу тиімді салқындатуға ықпал етеді және шаңның пайда болуына жол бермейді. Аяқтардағы шығыршықтар станоктың қозғалысын жеңілдетеді
Асбесті барлардан басқа, табиғи және жасанды плиткалардың (қаптау, еден, тротуар және т.б.) барлық түрлерін ылғалды кесуге арналған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Отырғызу тесігінің диаметрі | 25.4 мм |
| кесіктің максималды тереңдігі | 32 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Сумен салқындату | кесу аймағына беру |
| Аяқтарға резеңке ендірмелер (орнатылған) | 4 |
| Үстелдің биіктігі | 800 |
| Өлшемдері | 133х48х50 |
| 45°С бұрышпен қиғаш кесу тереңдігі | 28 мм |
| 90°С бұрышпен тура кесу тереңдігі | 32 мм |
| Дискінің диаметрі | 200 мм |
| Диск (орнатылған) | 1 |
| Кесу ұзындығы | 920 мм |
| Қосымша үстел | 1 |
| Тұғырға арналған бітеуіш | 1 |
| Кілт | 2 |
| Дөңгелектер | 2 |
| Қаптамадағы салмағы | 53 |
| Бұйымның салмағы | 43 |
| Қуат | 1000 |
| Бекіткіштер жинағы | 1 |
| Қорек кернеуі | 220±10% /50 |
| Сорғы | 1 |
| Аяқтар (орнатылған) | 4 |
| Үстелді жабу | резеңке |
| Кесте өлшемі | 960х400 |
| Пайдалану жөніндегі нұсқаулық | 1 |
| Тұтқа | 1 |
| Плитка кескіштің түрі | Стационарлық |
| Бұрыштық тірек | 1 |
| Сорғыға арналған сүзгі | 1 |
| Айналу жиілігі | 2950 |
| тақта кескіш | 1 |