Ықшам және ыңғайлы құрал кәсіби ғана емес, сонымен қатар тұрмыстық мәселелерді шешуге өте ыңғайлы. Жеке учаскеде жұмыс істеу, пәтерлерде және саяжайларда жөндеу жұмыстарын жүргізу үшін белсенді қолданылады. Эргономикалық жұмсақ төсемдер және жұмыс кезінде қосымша қауіпсіздік пен оңтайлы бақылауды қамтамасыз етеді.
Ағаштан, фанерадан, ДСП-дан, пластмассадан, металдан, пенобетоннан, газдалған бетоннан, гипсолиттен, кірпіштен (тиісті пышақты орнатқан кезде) дайындамаларды бойлық, көлденең, қиғаш және фигуралық аралау үшін, сонымен қатар кеңінен қолданылады. бөлшектеу және монтаждау жұмыстары үшін.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| аккумулятор сыйымдылығы | 2 А·сағ |
| Жағдайы | Жаңа |
| аккумулятор түрі | Li-Ion |
| Қосымша функциялары | |
| Жабдықты кілтсіз ауыстыру | Иә |
| Маятниктік қозғалыс | Жоқ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| А-тәрізді тірек | 1 |
| Батарея | 1 |
| Қылқаламдарды жылдам ауыстыру | Жоқ |
| Батареяның қызмет ету мерзімі | 1 с |
| Өлшемдері | 33.5x22.5x7.5 |
| Кесу тереңдігі (ағаш) | 80 мм |
| Аралау тереңдігі (металл) | 7 мм |
| Зарядтау құрылғысы | 1 |
| Батарея зарядының индикаторы | Иә |
| Аккумуляторлар саны | 1 дана |
| Кенептің ең үлкен қалыңдығы | 2 мм |
| Қаптамадағы салмағы | 2 |
| Бұйымның салмағы | 1.3 |
| Артқы жарықтың болуы | Жоқ |
| Бұйымның кернеуі | 12 Жылы |
| Поршеньді ара | 1 |
| Біртіндеп іске қосу | Жоқ |
| Айналмалы тұтқа | Жоқ |
| Жүктеме кезінде тұрақты айналымдарды ұстап тұру | Жоқ |
| Кесу тереңдігін реттеу | Жоқ |
| Пайдалану жөніндегі нұсқаулық | 1 |
| Алынбалы батарея | Иә |
| Өзек жүрісі | 20 мм |
| Бос жүрістегі жүрістер саны | 0-2700 |