Қысымды автоматты түрде ұстап тұру, қозғалтқышты қорғауға арналған термиялық сақтандырғыш, жоғары өнімділік қасиеттері және қарапайым конструкциясы бұл сорғыларды үй шаруашылықтары мен саяжайларда лас суды, ағынды суларды және тұрмыстық суларды сору үшін тиімді, сенімді және қауіпсіз пайдалануды қамтамасыз етеді.
Резервуарлар мен су қоймаларын құрғату кезінде бау-бақша учаскелеріндегі суды айдау, суды тереңдіктен (ұңғымалардан, ұңғымалардан) алуды және биіктікке жеткізуді ұйымдастыру, аэрация және дренаж жүйелерінде пайдалану үшін. Сорғыны ластанған суда пайдалануға рұқсат етіледі.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Өлшемдері | 26x21x48 |
| Электрлік қорғаныс класы | 1 |
| Макс. орнату тереңдігі | 5 м |
| Макс. судың температурасы | 35 °С |
| Өткізілетін бөлшектердің макс.өлшемі | 25 мм |
| Қаптамадағы салмағы | 16.2 |
| Бұйымның салмағы | 15.5 |
| Корпус материалы | металл, шойын |
| Мин. судың қалдық деңгейі | 100 мм |
| Мин. су алу деңгейі | 415 мм |
| Қуат | 750 |
| Қысым | 14 м |
| Кернеу | 220±10% /50 |
| Сорғы | 1 |
| Судың белгіленген деңгейін ұстап тұру | Иә |
| Жалғастырушы бұранда | 2, G2 |
| Өнімділік | 310 |
| Жұмыс тәртібі | Автоматты |
| Пайдалану жөніндегі нұсқаулық | 1 |
| Қорғау дәрежесі | IP 68 |
| Термоқауіпсіздік | Иә |
| Түрі | суға батырылатын нәжіс |
| Штуцер демалыс күні | 1 |