Автоматты түрде қосу және өшіру, қозғалтқышты қорғауға арналған термиялық сақтандырғыш, жоғары пайдалану қасиеттері мен конструкциясының қарапайымдылығы лас суды, ағынды суларды және тұрмыстық суларды сору үшін, резервуарлар мен су қоймаларын ағызу кезінде, суды тереңдіктен (ұңғымалардан) алуды ұйымдастыру үшін тұрмыстық мақсаттарда сенімді және қауіпсіз пайдалануды қамтамасыз етеді. аэрация және дренаж жүйелерінде қолданылатын биіктікке жеткізу. Сорғының қызмет ету мерзімін ұзарту үшін тек жоғары сапалы материалдар пайдаланылады. Осы сорғының көмегімен сіз тапсырманы оңай шеше аласыз.
Бау-бақша учаскелеріндегі таза және лас суды айдау үшін резервуарлар мен су қоймаларын құрғату, суды тереңдіктен (ұңғымалардан, ұңғымалардан) алуды және жоғары биіктікке жеткізуді ұйымдастыру, аэрация және дренаж жүйелерінде пайдалану.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Өлшемдері | 48х23х30 |
| Электрлік қорғаныс класы | 1 |
| Макс. орнату тереңдігі | 7 м |
| Өткізілетін бөлшектердің макс.өлшемі | 20 мм |
| Қаптамадағы салмағы | 22.6 |
| Бұйымның салмағы | 21.5 |
| Корпус материалы | металл, шойын |
| Мин. судың қалдық деңгейі | 200 мм |
| Мин. су алу деңгейі | 400 мм |
| Қуат | 1500 |
| Қысым | 23 м |
| Кернеу | 220±10% /50 |
| Сорғы - 1 дана. | 1 Пайдалану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана. |
| Судың белгіленген деңгейін ұстап тұру | Иә |
| Жалғастырушы бұранда | 2, G2 |
| Өнімділік | 290 |
| Жұмыс тәртібі | Автоматты |
| Пайдалану жөніндегі нұсқаулық | 1 |
| Қорғау дәрежесі | IP 68 |
| Термоқауіпсіздік | Иә |
| Түрі | Батырылатын |