Автоматты түрде қосу және өшіру, қозғалтқышты қорғауға арналған термиялық сақтандырғыш, жоғары өнімділік қасиеттері және конструкцияның қарапайымдылығы бау-бақша учаскелерінде лас және таза суды сору, резервуарлар мен су қоймаларын құрғату, суды тереңдіктен (ұңғымалар, ұңғымалар) алуды ұйымдастыру және биіктікке жеткізу, аэрация және дренаж жүйелерінде пайдалану үшін сенімді және қауіпсіз пайдалануды қамтамасыз етеді. . Сорғының қызмет ету мерзімін ұзарту үшін тек жоғары сапалы материалдар пайдаланылады. Осы сорғының көмегімен сіз тапсырманы оңай шеше аласыз.
Резервуарлар мен су қоймаларынан суды автоматты түрде айдау, құдықтардан, ұңғымалардан су алуды және биіктікке жеткізуді ұйымдастыру. Сорғыны ластанған суда пайдалануға рұқсат етіледі.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Өлшемдері | 22x16x37 |
| Электрлік қорғаныс класы | 1 |
| Макс. орнату тереңдігі | 7 м |
| Макс. судың температурасы | 35 °С |
| Өткізілетін бөлшектердің макс.өлшемі | 35 мм |
| Қаптамадағы салмағы | 6.3 |
| Бұйымның салмағы | 5.9 |
| Корпус материалы | Болат, пластик |
| Мин. судың қалдық деңгейі | 5 мм |
| Мин. су алу деңгейі | 40 мм |
| Қуат | 1100 |
| Қысым | 9.5 м |
| Кернеу | 220±10% /50 |
| Сорғы - 1 дана. | 1 Пайдалану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана. |
| Судың белгіленген деңгейін ұстап тұру | Иә |
| Жалғастырушы бұранда | 1, 1 1/4, G1, G1 1/2 |
| Өнімділік | 250 |
| Жұмыс тәртібі | Автоматты |
| Пайдалану жөніндегі нұсқаулық | 1 |
| Қорғау дәрежесі | IP 68 |
| Термоқауіпсіздік | Иә |
| Түрі | Батырылатын |
| Штуцер демалыс күні | 1 |