Автоматты қосу және өшіру, қозғалтқышты қорғауға арналған термиялық сақтандырғыш, жоғары өнімділік қасиеттері және қарапайым конструкциясы бау-бақша учаскелерінде, резервуарлар мен су қоймаларын құрғату кезінде, тереңдіктен (ұңғымалардан, ұңғымалардан) су алуды ұйымдастыру кезінде таза және ластанған суды айдау үшін сенімді және қауіпсіз пайдалануды қамтамасыз етеді. аэрация және дренаж жүйелерінде қолданылатын биіктікке жеткізу.
Резервуарлар мен су қоймаларынан суды автоматты түрде айдау, құдықтардан, ұңғымалардан су алуды және биіктікке жеткізуді ұйымдастыру. Сорғыны ластанған суда пайдалануға рұқсат етіледі.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Корпус материалы | Пластик |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Өлшемдері | 19x16x29 |
| Электрлік қорғаныс класы | 1 |
| Макс. орнату тереңдігі | 7 м |
| Макс. судың температурасы | 35 °С |
| Өткізілетін бөлшектердің макс.өлшемі | 35 мм |
| Қаптамадағы салмағы | 3.4 |
| Бұйымның салмағы | 3 |
| Мин. судың қалдық деңгейі | 40 мм |
| Мин. су алу деңгейі | 135 мм |
| Қуат | 400 |
| Қысым | 5 м |
| Кернеу | 220±10% /50 |
| Сорғы | 1 |
| Судың белгіленген деңгейін ұстап тұру | Иә |
| Жалғастырушы бұранда | 1, 1 1/4, G1, G1 1/4 |
| Өнімділік | 125 |
| Жұмыс тәртібі | Автоматты |
| Пайдалану жөніндегі нұсқаулық | 1 |
| Қорғау дәрежесі | IP 68 |
| Термоқауіпсіздік | Иә |
| Түрі | Батырылатын |
| Штуцер демалыс күні | 1 |