| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stayer |
| жалғағыш бастарының мөлшері | 3/8" |
| Қысқыш күш | 112 H*m |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Кілт түрі | аналогты |
| Ысырмалы механизмнің материалы | CrMo болат |
| Кілт материалы | Cr-V болат |
| Қосылатын шаршының өлшемі, дюйм | 3/8″ |
| Жұмыс диапазоны, Нм | 14-112 |
| Дәлдік, % | 4 |
| Мин. күш, Н*м | 14 |
| Макс. күш, Н*м | 112 |
| Қаптамалау туралы ақпарат | |
| Салмағы (кг) | 0.721 |
| Ұзындығы | 350 мм |
| Ені | 100 мм |
| Биіктігі | 30 мм |