| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stayer |
| жалғағыш бастарының мөлшері | 1/2" |
| Қысқыш күш | 210 H*m |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Кілт түрі | аналогты |
| Ысырмалы механизмнің материалы | CrMo болат |
| Кілт материалы | Cr-V болат |
| Қосылатын шаршының өлшемі, дюйм | 1/2″ |
| Жұмыс диапазоны, Нм | 28-210 |
| Бұрылу бұрышы, Градус | 15 |
| Дәлдік, % | 4 |
| Тістердің саны, дана | 24 |
| Мин. күш, Н*м | 28 |
| Макс. күш, Н*м | 210 |
| Қаптамасы туралы ақпарат | |
| Салмағы (кг) | 1.248 |
| Ұзындығы | 535 мм |
| Ені | 100 мм |
| Высоста | 40 мм |