| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| жалғағыш бастарының мөлшері | 1/4" |
| Қысқыш күш | 24 H*m |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Кілт түрі | аналогты |
| Ысырмалы механизмнің материалы | CrMo болат |
| Кілт материалы | CrV болат |
| Қосылатын шаршы, дюйм | 1/4″ |
| Жұмыс диапазоны, Нм | 2-24 |
| Бұрылу бұрышы, Градус | 15 |
| Дәлдік, % | 4 |
| Тістердің саны, дана | 24 |
| Мин. күш, Н*м | 2 |
| Макс. күш, Н*м | 24 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 310 мм |
| Қаптамадағы ені | 75 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 60 мм |