| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| жалғағыш бастарының мөлшері | 3/8" |
| Қысқыш күш | 105 H*m |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Кілт түрі | аналогты |
| Ысырмалы механизмнің материалы | CrMo болат |
| Кілт материалы | CrV болат |
| Қосылатын шаршы, дюйм | 3/8″ |
| Жұмыс диапазоны, Нм | 7-105 |
| Бұрылу бұрышы, Градус | 15 |
| Дәлдік, % | 4 |
| Тістердің саны, дана | 24 |
| Мин. күш, Н*м | 7 |
| Макс. күш, Н*м | 105 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 395 мм |
| Қаптамадағы ені | 74 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 60 мм |
| Салмағы (кг) | 1.03 |