| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Kraftool |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (кг) | 1.8 кг |
| Көлденең лимбты градуирлеу | 1° |
| Объектив диаметрі, мм | 40 |
| Тегістеу диапазоны | ±15 |
| Шаң-ылғалдан қорғау | IPX6 |
| Жұмыс ауқымы, м | 122 |
| Штативтің астына ою | 5/8″ |
| Шолу секторы | 1°20' |
| Дөңгелек деңгей дәлдігі | 8'/2мм |
| Биіктік бойынша дәлдік | 1.6мм/30м |
| Ұлғайту | 32Х |