Сипаттамасы
Бетонға арналған бұрғылар SDS-max - өнеркәсіптік көлемдегі бетонды, кірпішті немесе тасты соққылы бұрғылауға арналған кәсіби құрал. Бұрғылар ең жоғары сапа талаптарына жауап береді және жоғары жұмыс ресурсына ие.
Қолдану
Бетонда, гранитте, кірпіште, таста және қатты әктастарда соққылы бұрғылауға арналған. SDS-max қысқышы бар орташа және ауыр перфораторларда қолданылады.
Артықшылықтары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Диаметрі | 28 мм |
| Жұмыс бөлігінің ұзындығы | 410 мм |
| Жинақ | Жоқ |
| қызметі | Бетон/кірпіш/тас |
| Жалпы ұзындығы | 520 мм |
| Жағдайы | Жаңа |
| Түрі | Бур |
| сағақтың түрі | SDS-max |