Қуаты бойынша теңгерімделген генератор - қала сыртындағы үйдегі кез келген дерлік тұтынушы электр қуатының үзілуі кезінде қамтамасыз ете алады немесе желі қуаты шектеулі болған жағдайда қосымша қуат көзі ретінде қызмет ете алады. Жоғары ресурс, отынды аз тұтыну және жоғары сенімділік. Аккумуляторлық батарея жеткізу пакетіне кірмейді. Батареяның сыйымдылығы кемінде 7 А*сағ.
Электр желісі болмаған кезде тұтынушыларды электр энергиясымен қамтамасыз ету, сондай-ақ электр энергиясының резервтік немесе апаттық көзі ретінде пайдалану
| Артикул | GS-4500Е |
|---|---|
| Генератор түрі | бензинді, бір фазалы, синхронды, щеткалы |
| Номиналды қуаты, Вт | 3000 |
| Макс. қуаты, Вт | 3300 |
| Номиналды өндірілетін кернеу, В | 220 |
| Қозғалтқыштың қуаты, а.к. | 7 |
| Қозғалтқыштың көлемі, см3 | 212 |
| Айналу жиілігі, айн/мин | 3000 |
| Жанармай багының сыйымдылығы, л | 15 |
| Майды құю көлемі, л | 0.6 |
| 12В шығу | Жоқ |
| Эл. шығулар 12В/220В/220В-32А, дана. | -/1/- |
| Розеткалардың ток күші 12/220/380 В, А | -/16/- |
| Бастаушы | қолмен, электрмен |
| Қозғалтқыш түрі | бензинді 4 тактілі, ауамен салқындатылатын |
| Жанармай түрі | бензин Аи92 |
| Автоматты түрде іске қосу | Жоқ |
| Кернеуді бақылау | AVR |
| Сағат санауышы | Жоқ |
| Май деңгейінің датчигі | бар |
| Жанармай деңгейінің индикаторы | бар |
| Дөңгелектер мен тұтқалар | Жоқ |
| Отын шығынының нормасы, л/маш.-сағат | 2.1 |
| Өлшемдері, см | 62x46x45 |
| Бұйымның салмағы, кг | 43.5 |
| Қаптамадағы салмағы, кг | 46 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | STEHER |
| Жағдайы | Жаңа |
| Отын түрі | Бензин |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 43.5 кг |
| Биіктігі | 45 мм |
| Ұзындығы | 62 мм |
| Ені | 46 мм |