Көпфункционалды стриппер KRAFTOOL PK-26 0.6 - 2.6 мм 22660-15_01 - бұл электр сымдарымен жұмыс істеуге арналған кәсіби көп функциялы құрал.
Арнайы әзірленген конструкция бірнеше құралдарды бір корпуста біріктіреді, бұл жұмыстарды орындаудың ыңғайлылығы мен жоғары жылдамдығын қамтамасыз етеді. Жоғары сапалы болаттарды қолдану ұзақ қызмет ету мерзімін қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Kraftool |
| Салмақ | 0.15 кг |
| Биіктігі | 10 мм |
| Ұзындығы | 150 мм |
| Сымның максималды қимасы | 2.6 кв. мм |
| Сымның минималды қимасы | 0.6 кв. мм |
| қызметі | сымдардан оқшаулауды алу үшін |
| Жағдайы | Жаңа |
| Ені | 90 мм |