ПЭ КВТ КСП-150 к-кт 62481 тігілген кабельді кесуге арналған құрал - бұл құрылғы оқшаулауды және жартылай өткізгіш қалқанды алып тастауға жарайды. Құрал оқшаулауды таза және ұқыпты түрде алып тастайды, сонымен бірге кесудің тереңдігі мен диаметрін реттей алады. Кабель тұтқаның айналуы арқылы басылады.
| Техникалық сипаттамалар | |
| Мақсаты | полиэтиленнен жасалған оқшаулауды алып тастауға арналған |
| Түрі | механикалық(қолмен) |
| Коаксиалды кабельдер үшін | Жоқ |
| Ауыстырылатын пышақтар | бар |
| Кесу тереңдігін реттеу | Иә |
| Кесу диаметрін реттеу | Иә |
| Min кабель диаметрі | 90 мм |
| Max кабель диаметрі | 150 мм |
| Электр оқшауланған (VDE) | Жоқ |
| Таза салмақ | 3.4 кг |
| Қаптар-саптар | пластик |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | КВТ |
| Салмақ | 3 кг |
| Ұзындығы | 600 мм |
| Жағдайы | Жаңа |