Бағасын нақтылаңыз
Жіберу 02 шілде 2026SHTOK PGL-60 01102 қолмен гидравликалық қаңылтыр балғамен бұрғылау құралды тасымалдауға және сақтауға ыңғайлы болу үшін пластик қаптамамен жабдықталған. Жұмыс бөлігінің айналуының үш дәрежесі қамтамасыз етілген, бұл жету қиын жерлерде тесіктер жасауға мүмкіндік береді. Пресс конструкцияны жеңілдететін алюминий авиациялық қорытпасынан жасалған.
| Техникалық сипаттамалар | |
| Күш салу | 6 т |
| Жиынтықтағы матрицалардың диаметрі | 22/28/34/43/49/60,5 мм |
| Жиынтықтағы квадрат матрицаның өлшемі | мм жоқ |
| Тартқыш шпильканың диаметрі | 10/20 мм |
| Кесу диаметрі 3 мм болат | 0 мм |
| Max металдың қалыңдығы | 3.5 мм |
| Алынатын тесіктің Max диаметрі | 60.5 мм |
| Іс | Иә |
| Таза салмақ | 2.1 кг |
| Брутто салмағы | 6.5 кг |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | SHTOK |