Бағасын нақтылаңыз
Жіберу 02 шілде 2026SHTOK ПГЛ-60М 01104 қаңылтыр металына арналған қолмен гидравликалық перфоратор өндірістік кәсіпорындарда, автокөліктерге техникалық қызмет көрсету станцияларында қолданылады. Әртүрлі саптамалармен жұмыс істеу мүмкіндігінің арқасында құрал әртүрлі типтегі тесіктерді жасай алады. Қалыңдығы 3.5 мм-ге дейінгі қаңылтырмен жұмыс істеуге арналған.
| Техникалық сипаттамалар | |
| Күш салу | 6 т |
| Жиынтықтағы матрицалардың диаметрі | 22.5/28.3/34.6/43.2/49.6/61.5 мм |
| Жиынтықтағы квадрат матрицаның өлшемі | мм жоқ |
| Тартқыш шпильканың диаметрі | 10/20 мм |
| Кесу диаметрі 2 мм болат | 60.5 мм |
| Кесу диаметрі 3 мм болат | 60.5 мм |
| Max металдың қалыңдығы | 3.5 мм |
| Алынатын тесіктің Max диаметрі | 60.5 мм |
| Іс | Иә |
| Таза салмақ | 2.7 кг |
| Брутто салмағы | 6.6 кг |
Пресс-перфоратордың артықшылықтары SHTOK 01104
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | SHTOK |