БИЗОНДЫ бекітуге арналған бұйымдардың ассортименті кез-келген материалдарды (гипсокартон, фанера, ДСП, қаңылтыр және т.б.) әр түрлі субстраттарға бекітуге арналған өздігінен бұрап тұратын бұрандалар мен бұрандалардың кең таңдауын ұсынады.
Пресс-шайбасы бар өздігінен бұрап тұратын бұрандалар термиялық өңдеуден өткен жоғары сапалы болаттан жасалған.
Металдың, профильдердің, пластиктің және т.б. жұқа табақтарды бекітуге арналған. қалыңдығы 2 мм-ге дейінгі қаңылтыр металға.
-Диаметрі: 4.2 мм
-Ұзындығы: 14 мм
-Басы: пресс-шайбасы бар жарты шар тәрізді
-Ұшы: бұрғы
-Шлицтің түрі: PH2
-Жабыны: мырышталған
-Қаптамасы: 40 дана.
Пресс-шайбаның болуы өздігінен бұрап тұратын бұранданы жұмсақ материалдарды біріктіру, жанасу аймағын ұлғайту және итеруді болдырмау үшін пайдалануға мүмкіндік береді;
Бұрғы түріндегі ұшы қалыңдығы 2.0 мм-ге дейінгі қаңылтыр металға алдын ала бұрғылаусыз бекітуге мүмкіндік береді;
Мырыш жабыны коррозиядан қорғауды қамтамасыз етеді;
Тұрмыстық жөндеуді орындауда, әртүрлі конструкцияларды құрастыруда және орнатуда кеңінен қолданылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Қаптаманың салмағы | 0.07 кг |
| Ішкі диаметрі | 4.2 мм |
| Бекіткіш құралдың ұзындығы | 14 мм |
| Бекіткіш бұйымның мақсаты | Қаңылтыр және металл профильдер үшін |
| Жағдайы | Жаңа |
| Бекіту өнімінің түрі | бұраншеге |
| ұштықтың түрі | Бұрғылау |