161 648 ₸
Ставр 280А IGBT САЙ-280НЕ ст280нэсаи дәнекерлеу инверторлық аппараты ММА қолмен доғалық дәнекерлеуді жүргізуге арналған жабдық болып табылады. Құрылғы ықшам корпусқа ие және салмағы аз, құрылыс алаңдарында далалық жұмыстарға жарамды. Құрылғы дәнекерлеу тогының кең ауқымымен, сондай-ақ пайдалану мен техникалық қызмет көрсетудің қарапайымдылығымен сипатталады. Оның көптеген пайдалы функциялары бар, ауаны салқындату арқылы ұзақ уақыт үзіліссіз жұмыс істей алады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ставр |
| Салмақ | 3.6 кг |
| Максималды дәнекерлеу тогы | 280 А |
| Минималды дәнекерлеу тогы | 20 А |
| Бос кернеу | 25.6 В |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 245 мм |
| Ұзындығы | 360 мм |
| Ені | 175 мм |