Бұйымның материалы: Кремний карбиді
Максималды айналу жиілігі: 12250 айн/мин
Қолданылады: Бұрыштық тегістеуіш
Ерекшеліктері мен артықшылықтары
Бакелитті байламды полиамидті торлармен көпқабатты арматуралау шеңбердің беріктігін және жұмыстағы қауіпсіздікті қамтамасыз етеді. Ол абразивті қоспаны дайындау мен араластыруды компьютерлік бақылаумен толық автоматтандырылған айналмалы престерде шығарылады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| сыртқы диаметрі | 125 мм |
| ішкі диаметрі | 22.2 мм |
| Шеңбер материалы | Абразивті |
| қызметі | Кесу |
| Материалды өңдеу | Тас |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қалыңдығы | 2.5 мм |