Оқшаулауды алып тастауға арналған құрал SHTOK СИ-30 06005 жалпы қимасы 120-300 мм кабельдерді кесуге арналған2. Екі жүздің болуына байланысты ол кесу тереңдігі 7 мм-ге дейін бойлық және көлденең оқшаулауды алып тастауға қабілетті. Құралды жасауда қолданылған жоғары сапалы материал ұзақ қызмет ету мерзімін қамтамасыз етеді, ал ыңғайлы тұтқалар жұмыс кезінде қосымша жайлылықты қамтамасыз етеді.
| Техникалық ерекшелік | |
| Мақсаты | оқшаулауды алу үшін |
| Түрі | механикалық(қолмен) |
|
Коаксиалды кабельдер үшін |
Жоқ |
| Ауыстырылатын пышақтар | бар |
| Кесу тереңдігін реттеу | Иә |
| Кесу диаметрін реттеу | Иә |
| Min кабель диаметрі | 15 мм |
| Max кабель диаметрі | 30 мм |
| Max сым қимасы | 300 мм2 |
| Min сым қимасы | 120 мм2 |
| Электр оқшауланған (VDE) | Жоқ |
| Таза салмақ | 0.8 кг |
| Қаптамасы жоқ габариттері | 325х75х50 мм |
| Қаптар-саптар | пластик |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | SHTOK |