Перфоратор аккумуляторлық көлденең Ставр ПАГ-18/20 арналған тесіктерді бұрғылау бетон, кірпіш, ағаш және болат. Тұрмыста, өндірісте және құрылыс объектілерінде жұмыс істеу үшін жарамды.
Кернеуі 20 В аккумуляторлық қозғалтқыш. Литий-ионды батареялар жиынтықта жеткізілмейді, бөлек сатып алынады. Жұмыстың ұзақтығын бақылау үшін заряд деңгейінің индикаторы бар.
Ерекшеліктері:
| Техникалық сипаттамалар | |
| Батарея түрі | Li-ion |
| Аккумулятордың кернеуі, В | 20 |
| Жұмыс тәртібі | бұрғылау, соққымен бұрғылау |
| Бос жүрістегі айналымдар саны, айн/мин | 0-300 / 0-1000 |
| Соғу жиілігі, саны/мин | 0-1500 / 0-5000 |
| Патрон | SDS-plus |
| Бетонды бұрғылаудың максималды диаметрі, мм | 18 |
| Ағашты бұрғылаудың максималды диаметрі, мм | 28 |
| Болатты бұрғылаудың максималды диаметрі, мм | 12 |
| Қаптаманың габариттік өлшемдері, см | 32х10х21 |
| Қозғалтқыш | Қылқалам |
| Кепілдік мерзімі | 3 жыл |
| Іс | Жоқ |
| Жинақтағы АКБ саны | 0 |
| Салмағы, кг | 1,7 |
| Жеткізу жиынтығы | Қосымша тұтқа 1 дана, Тереңдік өлшегіш 1 дана, бұрғы 3 дана, Адаптері бар бұрғылау патроны 1 жинақ |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ставр |
| Перфоратордың құрылымы | Тікелей |
| Максималды соққы күші | 2.5 Дж. |
| Айналымдардың максималды саны | 5000 айн/мин |
| аккумулятор кернеуі | 20 В |
| Тамақтану | Аккумулятор |
| Жұмыс режимдері | Соққымен бұрғылау, Бұрғылау |
| Жағдайы | Жаңа |
| аккумулятор түрі | Li-Ion |
| Бұрғылаудың максималды диаметрі | |
| Бұрғылаудың максималды диаметрі (бетон) | 18 мм |
| Бұрғылаудың максималды диаметрі (ағаш) | 28 мм |
| Бұрғылаудың максималды диаметрі (металл) | 12 мм |