Ставр ст80-20ла аккумуляторлық джигсо - үйде пайдалануға арналған функционалды құрал.
Модельде төрт сатылы маятник жүрісі бар. Ол қажетті материалға режимді оңтайлы таңдауға мүмкіндік береді.
Жылдамдықты бірқалыпты реттеу қамтамасыз етеді жақсы сапа материалдармен жұмыс істеу кезінде.
Джигсо 0°-тан 45°-қа дейінгі бұрышта кесу мүмкіндігіне ие.
Сатып алу үшін ұсынылатын жиынтықтауыштар:
| Техникалық ерекшелік | |
| Қозғалтқыш түрі | қылқалам |
| Маятниктік жүріс | Иә |
| Қаламның түрі | қапсырма тәрізді |
| Айналымдарды реттеу | Иә |
| Жинақтағы аккумуляторлар саны | Жоқ |
| Быстрдың болуы. орынбасар. файлдар | Иә |
| Артқы жарықтың болуы | Иә |
| Табанның еңкеюін құралсыз реттеу | Иә |
| Құйылған табан | Иә |
| Металл корпус | Жоқ |
| Шаңсорғышқа қосылу мүмкіндігі | Иә |
| Мах керфтің қалыңдығы (ағаш) | 80 мм |
|
Мах керфтің (металдың) қалыңдығы |
8 мм |
| Батарея түрі | Li-lon |
| Батарея кернеуі | 20 Жылы |
| Пилкалар жиынтықта | 2 дана |
| Қаптамасы жоқ габариттері | 24,5х8х22,5 мм |
| Таза салмақ | 1.9 кг |
| Аралау жүрісі | 25.4 мм |
| Жүрістер саны | 0-2400 жүріс/мин |
| Қылқаламдарға оңай қол жеткізу | бар |
| Қаптама | қорап |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ставр |