| Техникалық сипаттамалар | ||
| Батарея түрі | Li-ion | |
| Аккумулятордың кернеуі, В | 14,4 | |
| Аккумулятордың сыйымдылығы, А-с | 2 | |
| Максималды айналу сәті, Нм | 27/18 | |
| Айналу моменті сатыларының саны | 18+1 (бұрғылау сатысы) | |
| Патрон | тез қысылатын қос муфталы | |
| Қысқыштың диаметрі, мм | 0,8-10 | |
| Ағашты бұрғылаудың максималды диаметрі, мм | 18 | |
| Болатты бұрғылаудың максималды диаметрі, мм | 12 | |
| Бос жүрістегі айналымдар саны, айн/мин | 0-400/0-1450 | |
| Қаптаманың габариттік өлшемдері, см | 21х8,5х20 | |
| Брутто салмағы, кг | 1,78 | |
| Кепілдік мерзімі | бұрауыш - 2 жыл / АКБ - 1 жыл / ЗУ - 6 ай | |
| Салмағы, кг | 1,2 | |
| Жиынтықта |
|
|
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Kolner |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Қатайту дәрежелерінің саны | 18 |
| Айналымдардың максималды саны | 1450 айн/мин |
| патронның максималды диаметрі | 10 мм |
| Максималды айналу сәті | 27 H*m |
| Картридждің минималды диаметрі | 0.8 мм |
| Тамақтану | Аккумулятор |
| Құралдың режимі | екпінсіз |
| Жағдайы | Жаңа |
| Түрі | Бұрағыш |
| патрон түрі | Жылдам қысқыш |
| Қосымша функциялары | |
| Қуат түймесін құлыптау | Жоқ |
| Шпиндельді құлыптау | Жоқ |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Жоқ |
| Жұмыс жылдамдығының саны | 2 |
| Іске қосу тогын шектеу | Жоқ |
| Жүктеме кезінде айналымдардың тұрақты санын қолдау | Жоқ |
| Жұмыс аймағын жарықтандыру | Иә |
| Қауіпсіздік муфтасы | Жоқ |
| реверс | Иә |
| Айналымдар санын реттеу | Жоқ |
| Қозғалтқыш тежегіші | Иә |
| Соққы режимі | Жоқ |
| Функция араластырғыш | Жоқ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 1.452 кг |
| Биіктігі | 204 мм |
| Ұзындығы | 222 мм |
| Ені | 96 мм |
| Қуат көзі | |
| аккумуляторды зарядтау уақыты | 2 сағат (сағ) |
| аккумулятор сыйымдылығы | 1.5 А·сағ |
| аккумулятор кернеуі | 14.4 В |
| аккумулятор түрі | Li-Ion |
| Зарядтағыштың түрі | Жалпы |
| Жиынтық | |
| Биттерді бекітуге арналған орын | Иә |
| Қосымша тұтқа | Жоқ |
| Қосымша аккумулятор | Иә |
| Бұрғылау тереңдігін шектегіш | Жоқ |
| Резеңкеленген тұтқа | Иә |
| Қаптама түрі | Қағаз қорап |
| Бұрғылаудың максималды диаметрі | |
| Бұрғылаудың максималды диаметрі (ағаш) | 18 мм |
| Бұрғылаудың максималды диаметрі (металл) | 6 мм |