


Бағасын нақтылаңыз
Жіберу 02 шілде 2026Kolner 107pr kn107kts пластик қаптамасындағы қол құралдарының жинағы үйде немесе шеберханада бекіткіштермен жұмыс істеуге арналған толық жинақ болып табылады.
Кейсте жиынтықтың әрбір элементі үшін арнайы орын көзделеді, бұл тасымалдау процесінде құрал-саймандар мен керек-жарақтарды араластырмай тасымалдауға мүмкіндік береді. Бекіткіштер корпустың кездейсоқ ашылуын болдырмайды.
Төзімді материал құралдың механикалық зақымдануға төзімділігін қамтамасыз етеді
| Техникалық сипаттамалар | |
| Жиынтықтағы саны | 107 дана |
| Бастардың түрі | 6-жақты; Е-типті |
| Қосылатын өлшем | 1/4 + 1/2 дюйм өлшемі мен талаптары |
| Қырлар саны | 6 |
| Өлшеу жүйесі | метрикалық |
| Min бастың өлшемі | 4 мм |
| Max бастың өлшемі | 32 мм |
| Min бастың өлшемі (дюйм) | Жоқ |
| Max бас өлшемі (дюйм) | Жоқ |
| Балғаның салмағы | Жоқ |
| Біріктірілген кілттер | Жоқ |
| Ысырма | бар |
| Torx | бит/бас |
| Шырақ кілті | Жоқ |
| Шам бастары | 16 мм/21 мм |
| Қаптама материалы | пластик |
| Қаптамасы жоқ габариттері | 380х280х70 мм |
| Тауар сыныбы | Тұрмыстық |
| Таза салмақ | 6.5 кг |
| Бастың қондыру өлшемі | 1/4; 1/2 дюйм |
| Дюймдік бастар жиынтықта | Жоқ |
| Кілт түрі | алты қырлы |
| Ратчеттің қону өлшемі | 1/4; 1/2 дюйм |
Kolner кн107ктс қол құралдары жиынтығының артықшылықтары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Kolner |