Kolner KCD 12L кн12л сымсыз бұрғы-бұрағыш тез қысылатын патронмен жабдықталған, соның арқасында жабдықты ауыстыру көп уақытты қажет етпейді.
Екі жылдамдықты редуктор бекіткіштермен бірінші (төмендетілген) жылдамдықта жұмыс істеу үшін және екінші (жоғары) жылдамдықта бұрғылау үшін қажет.
Реверс функциясы материалда тұрып қалған бұрғыны шығаруды жеңілдетеді.
Айналу моментін реттеу муфтасының көмегімен қажетті мәнді орнатуға болады белгілі бір материал үшін қатайту моментінің шамасы.
| Техникалық сипаттамалар | |
| Түрі | аккумуляторлық |
| Қозғалтқыш түрі | қылқалам |
| Соққының болуы | Жоқ |
| Таспалы (дүкендік) | Жоқ |
| Реверстің болуы | Иә |
| Артқы жарықтың болуы | Иә |
| Қозғалтқыш тежегіші | Жоқ |
| Картридж түрі | тез қысылатын |
| Патронды бекіту | 3/8 |
| Шпиндельді құлыптау | Жоқ |
| Қысылатын жабдықтың өлшемі | 0.8-10 мм |
| Мин түсіру өлшемі | 0.8 мм |
| Мах қондырғының өлшемі | 10 мм |
| Максималды айналу сәті | 17 Нм |
| Қатты. айналдыру. сәт | 17 Нм |
| Жылдамдықтар саны | 1 |
| Шпиндельдің айналу жиілігі | 0-550 айн/мин |
| Max шпиндельдің айналу жиілігі | 550 айн/мин |
| Max бұрғылау диаметрі (металл) | 10 мм |
| Мах бұрғылау диаметрі (ағаш) | 16 мм |
| Батарея түрі | Li-Ion |
| Батарея кернеуі | 12 Жылы |
| Батарея сыйымдылығы | 1.5 А*сағ |
| Батарея құрылғысы | қыстырғыш |
| Зарядтау уақыты | 3 сағ |
| Жинақтағы аккумуляторлар саны | 1 |
| Зарядтағыш құрылғы жиынтықта | бар |
| Таза салмақ | 1 кг |
| Айналу моменті сатыларының саны | 18+1 |
| Алмалы-салмалы патрон | Иә |
| Бұрғы корпусындағы зарядтау деңгейінің индикаторы | Иә |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Kolner |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Қатайту дәрежелерінің саны | 18 |
| Айналымдардың максималды саны | 550 айн/мин |
| патронның максималды диаметрі | 10 мм |
| Максималды айналу сәті | 17 H*m |
| Картридждің минималды диаметрі | 0.8 мм |
| Тамақтану | Аккумулятор |
| Құралдың режимі | екпінсіз |
| Жағдайы | Жаңа |
| Түрі | Бұрағыш |
| патрон түрі | Жылдам қысқыш |
| Қосымша функциялары | |
| Қуат түймесін құлыптау | Жоқ |
| Шпиндельді құлыптау | Жоқ |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Жоқ |
| Жұмыс жылдамдығының саны | 2 |
| Іске қосу тогын шектеу | Жоқ |
| Жүктеме кезінде айналымдардың тұрақты санын қолдау | Жоқ |
| Жұмыс аймағын жарықтандыру | Иә |
| Қауіпсіздік муфтасы | Жоқ |
| реверс | Иә |
| Айналымдар санын реттеу | Жоқ |
| Қозғалтқыш тежегіші | Жоқ |
| Соққы режимі | Жоқ |
| Функция араластырғыш | Жоқ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 1.187 кг |
| Биіктігі | 190 мм |
| Ұзындығы | 210 мм |
| Ені | 60 мм |
| Қуат көзі | |
| аккумуляторды зарядтау уақыты | 3 сағат (сағ) |
| аккумулятор сыйымдылығы | 1.5 А·сағ |
| аккумулятор кернеуі | 12 В |
| аккумулятор түрі | Li-Ion |
| Зарядтағыштың түрі | Жалпы |
| Жиынтық | |
| Биттерді бекітуге арналған орын | Жоқ |
| Қосымша тұтқа | Жоқ |
| Қосымша аккумулятор | Жоқ |
| Бұрғылау тереңдігін шектегіш | Жоқ |
| Резеңкеленген тұтқа | Иә |
| Қаптама түрі | Қағаз қорап |
| Бұрғылаудың максималды диаметрі | |
| Бұрғылаудың максималды диаметрі (ағаш) | 16 мм |
| Бұрғылаудың максималды диаметрі (металл) | 10 мм |