"БИЗОН" үйірмелері жұмысты жоғары өнімділікпен және қауіпсіздікпен қамтамасыз етеді, үлкен ресурстарға ие және өндірістік мақсаттарға ие.
Ерекшеліктері:
• Аса заманауи жабдықтары бар толық автоматты желілерде өндіріледі
• Дайындау үшін жоғары дәрежеде тазартылған компоненттер қолданылады
• Әрбір бұйымның сапасын жүз пайыз бақылау
• Негізі - бакелитті байламның құрамы, ол шеңберлердің әр түрі үшін жеке-жеке таңдалады
• Дөңгелектердің беріктігі мен жұмыстағы қауіпсіздігіне шыны талшықты торлармен көп қабатты арматуралау арқылы қол жеткізіледі
• Металға арналған "БИЗОН" абразивті дөңгелектерінің кескіш элементтері – алюминий оксидінің кристалдары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Өңдеу түрі | Тегістеу |
| сыртқы диаметрі | 150 мм |
| ішкі диаметрі | 22.2 мм |
| Шеңбер материалы | Абразивті |
| қызметі | Тегістеу |
| Материалды өңдеу | Металл |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қалыңдығы | 6 мм |