250 мм KING TONY 6431-10C қуат қысқыштары диаметрі 3 мм-ге дейінгі жұмсақ сымды және диаметрі 1,6 мм-ге дейінгі шыңдалған сымды тістеуге, сондай-ақ соғылған шегелерді алуға және т.б. арналған. Құралдың берік, жоғары сапалы хром-ванадийлі болаттан жасалған шыңдалған кесу жиектері бар. Құрал жоғары жұмыс ресурсына ие, DIN9242 стандартының барлық талаптарына толық сәйкес келеді.
| Техникалық ерекшелік | |
| Түрі | Сым кескіштер |
| Түрі | Шеткі |
| Ұзындығы | 250 мм |
| Диэлектрлік жабын | Жоқ |
| Штанганың диаметрі | 3 мм |
| Антистатикалық функция | Жоқ |
| Губкалардың материалы | CrV |
| Тұтқалар-қаптар | сырғанауға қарсы жабын |
| Таза салмақ | 0.412 кг |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | King Tony |