Розетка жетілдірілген технологиялардың көмегімен жоғары сапалы соққыға төзімді пластиктен жасалған, бұл қосымша беріктік пен ұзақ пайдалану мерзіміне кепілдік береді. Бұл розетка негізінен жабық үй-жайларда, блоктың бір бөлігі ретінде де, бөлек те орнатылады.
Розетканың орнату элементтері орнату қорабына бекіту үшін бекітетін күшейтілген табандарымен жабдықталған. Бұл розеткада жерге тұйықтау жоқ. Сарғыш түсінің арқасында розетка кез келген интерьерге үйлесімді үйлеседі. Розетка жоғары сапа стандарттарына сәйкес келеді, бұл жұмыс ресурсын айтарлықтай арттырады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Светозар |
| Қосқыштар саны | 1 |
| Корпус материалы | Пластик |
| Кернеу | 250 В |
| Номиналды ток | 16 А |
| Жағдайы | Жаңа |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 4.8 мм |
| Ұзындығы | 15 мм |
| Ені | 9.8 мм |