Жиналмалы жүзі 150 мм Stanley 0-10-088 бар пышақ жөндеу, сәндік жұмыстар үшін пайдаланылуы мүмкін: тұсқағазды, картонды немесе қағазды кесуге арналған. Құралдың корпусы соққыға төзімді ABS пластиктен жасалған. Пышақ тозған кезде оны ауыстыру оңай.
| Техникалық сипаттамалар | |
| Пышақ материалы | Болат |
| Жүздің ұзындығы | 62 мм |
| Пышақтың ені | 19 мм |
| Құрылым | жылжымалы |
| Тұтқаның материалы | соққыға төзімді пластик |
| Жиналмалы | Жоқ |
| Жылжымалы жүз | бар |
| Тауар сыныбы | Кәсіби |
| Жалпы ұзындығы | 150 мм |
| Пышақтың пішіні | трапеция тәрізді |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stanley |