Зубр М150 145х40 мм 18501-15_z02 металл сүргі - сүректі өңдеудің кез келген кезеңіне арналған мінсіз құрал. МЕМСТ 266625-97 сәйкес жоғары сапалы материалдардан жасалған.
Кішігірім ақауларды таза тегістеу үшін, сондай-ақ дайындамалардың ұштарын немесе бөлшектердің ұштарын құрастырылған бұйымдарда (жақтаулар, қораптар және т.б.) тегістеу үшін қолайлы. Бір қолмен жұмыс істеуге мүмкіндік береді.
| Техникалық сипаттамалар | |
| Таза салмақ | 0.5 кг |
| Табанның ұзындығы | 145 мм |
| Пышақтың ені | 30 мм |
| Корпус материалы | шойын |
| Пышақ материалы | жоғары көміртекті болат |
| Планердегі пышақтар саны | 1 дана |
| Қаптамасы жоқ габариттері | 145х40 мм |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |