

Бағасын нақтылаңыз
Жіберу 02 шілде 2026Ұста тұтас металл шаршы 300х200 мм БИЗОН САРАПШЫСЫ 3434-30 - таңбалау жұмыстарын орындауға, сондай-ақ құрылымдардың перпендикулярлығын тексеруге арналған өлшеу құралы. Бұл модель МЕМСТ 427-75 барлық талаптарын сақтай отырып, тот баспайтын шыңдалған болаттан жасалған, тұтас металл конструкциясына және ұзақ қызмет мерзіміне ие. Оюланған таразы екі жағынан сызылған, бұл шаршының пайдалану мүмкіндігін арттырады.
| Техникалық ерекшелік | |
| Түрі | Тұтас металл шаршы |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Үлкен жақтың ұзындығы | 300 мм |
| Кіші жақтың ұзындығы | 200 мм |
| Екі жақты шкала | Иә |
| Қаптамасы жоқ габариттері | 300х200х2 мм |
| Шаршы 45 градус | Жоқ |
| Бөлу бағасы | 1 мм |
| Дюймдік шкала | Жоқ |
| Нониуспен бірге | Жоқ |
| Дәлдік сыныбы | Жоқ |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |