


Бағасын нақтылаңыз
Жіберу 02 шілде 2026Метиздерге арналған науа KETER 38065-K4 жинағы, әртүрлі ұсақ заттар мен бөлшектерді сақтау орындарын ұйымдастыру үшін қолданылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Keter |
| Биіктігі | 85 мм |
| Ұзындығы | 110 мм |
| Жиынтықтағы заттар саны | 4 |
| Материал | Полипропилен |
| Көлемі | 0.45 л |
| Тұтқалар | Бар |
| Жағдайы | Жаңа |
| Түрі | Жәшіктер жиынтығы |
| Ені | 155 мм |