Мақсаты:
Кез келген өндірістік үй-жайда, техникалық қызмет көрсету станцияларында немесе автожөндеу шеберханаларында жұмыс орнын ұйымдастыру, құралдарды сақтау, ұтқырлық.
Қолданылу саласы:
Автокөліктерге техникалық қызмет көрсету станциялары, автошеберханалар, жөндеу-монтаждау кәсіпорындары мен фабрикалары, әртүрлі бағыттағы сервистік қызмет көрсету, тұрмыста пайдалану.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Мастак |
| Бөлімшелер/қалталар саны | 5 |
| Материал | Металл |
| Жағдайы | Жаңа |
| Түрі | Портативті қорап |
| Түсі | Көк |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 5.6 кг |
| Биіктігі | 360 мм |
| Ұзындығы | 510 мм |
| Ені | 225 мм |