| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | SHTOK |
| Жабдық түрі | Шығыр |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 6.5 кг |
| Биіктігі | 110 мм |
| Ұзындығы | 660 мм |
| Ені | 170 мм |
| Жалпы | |
| Min ілгектер арасындағы қашықтық | 700 мм |
| Тростың диаметрі | 6 мм |
| Арқанның/таспаның/шынжырдың ұзындығы | 6 м |
| Ілгектер саны | 3 дана |
| Жинақтау | болат арқан |
| Тежегіштің болуы | Иә |
| Түрі | тұтқалы |
| Күш салу | 1.5 т |