Лазер деңгейі RGK PR-38G жасыл лазер сәулесімен 2 тік сәулені, сондай-ақ 360 ° сыпырғышпен 1 көлденең сәулені сапқа тұрғызады. Батареяның қызмет ету мерзімін үнемдеу үшін сәулелер бірге және бөлек қосылады. Лазерлік проекциялар монтаждау, әрлеу немесе құрылыс жұмыстары үшін нақты белгілерді жасауға мүмкіндік береді. Ал компенсатор құлыпталған кезде модель көлбеу сызықтарды түзе алады. Сәулелер корпустағы түймелер арқылы да, жинақпен бірге келетін қашықтан басқару пульті арқылы да іске қосылады.
Ашық жасыл сызықтар қызыл сызықтарға қарағанда әлдеқайда байқалады, бұл тіпті шуақты ауа-райында да ыңғайлы жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Лазердің жасыл түсі күн сәулесінің тікелей сәулелерінің астында жұмыс істегенде де сызықтарды көрінетін етеді. Егер бұл жеткіліксіз болса, жиынтықтағы көзілдіріктердің көмегімен проекциялардың анықтығын арттыруға болады. Корпус IP54 қорғаныс дәрежесіне сәйкес келеді, сондықтан құрылғы ылғал мен шаңнан қорықпайды. +45 °C дейін ыстықта да, -10 °C дейін суықта да жұмыс істеуге болады.
Егер аспап көкжиектен 3° ауытқыса, кіріктірілген компенсатор лазерлік сызықтарды автоматты түрде теңестіреді. Еңкейген сайын дыбыстық сигнал естіліп, сәулелер үздіксіз жыпылықтай бастайды. Көлбеу сызықтарды қауіпсіз тасымалдау немесе проекциялау үшін функцияны құлыптауға болады. Жылы лазерлік нивелирде RGK PR-38G жіптің 2 түрі қарастырылған: 1/4 және 5/8. Бұл құралды әртүрлі штативтерге, штативтерге және платформаларға орнатуға, сызықтарды белгілі бір биіктікте проекциялауға немесе еденге қатысты позицияны теңестіруге мүмкіндік береді.
RGK PR-38G негізгі сипаттамаларыНивелир RGK PR-38G сызықтарды 20 м-ге дейінгі қашықтыққа жобалайды. Бұл көрсеткіш үй-жайда белгілерді жасау үшін жеткілікті. Ашық кеңістікте жұмысты ыңғайлы жүргізу үшін қабылдағыш бөлек сатып алынады. Ол проекциялық диапазон көтерілетін импульстік режимді қосуға мүмкіндік береді.
Модельдің корпусы ішкі элементтерді механикалық зақымданудан қорғайтын қиыршық тасты ABS пластиктен жасалған. Мұндай материалға шаң жабыспайды, бұл құрылыс алаңында жұмыс істегенде ыңғайлы. Барлық жиектер резеңкеленген кірістірулермен жабдықталған, олар еденге құлаған жағдайда құрылғыны сынудан қорғайды.
Құрылғының IP 54 қорғаныс дәрежесі бар. Осының арқасында құрылыс алаңындағы шаң немесе ылғал тамшылары ішке кірмейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | RGK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 0.7 кг |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| аккумулятор сыйымдылығы | 2.6 А·сағ |
| Жабдықты су мен шаңнан қорғау IP | IP54 |
| Лазер класы | 2 класс |
| Лазерлік диод | 515 нм |
| аккумулятор кернеуі | 3.7 В |
| Тамақтану | Аккумулятор |
| Өлшеу қателігі | 2 мм/м |
| Жұмыс ауқымы | 20 м |
| Қабылдағышпен жұмыс ауқымы | 500 м |
| Жағдайы | Жаңа |
| аккумулятор түрі | Li-Ion |
| Өзін-өзі теңестіру бұрышы | 3 град. |
| Лазер түсі | Жасыл |