Лазерлік нивелир RGK PR-38R - бұл үй-жайларды салу және әрлеу саласындағы мамандарға арналған, 3 жазықтықты 360° проекциялайтын деңгей: 1 көлденең және 2 өзара перпендикуляр тік. Көлденең жазықтық еденнен 2.3 см биіктікте орналасқан, бұл әсіресе плиткаларды төсеу және стяжкаларды орнату кезінде пайдалы болады. Бұл құрылғының негізгі мүмкіндіктері - ±0,2 мм/м дәлдік және 20 м-ге дейінгі тиімді диапазон - жұмыстың мінсіз сапасын қамтамасыз етеді.
Көлденең проекцияның төмен орналасуы еден жабындарын төсеуді жеңілдетеді. Сонымен қатар, жиынтықтағы жер деңгейіндегі жұмыстар үшін лазерлік нивелир RGK PR-38R аспапты қажетті биіктікке дәл келтіру үшін биіктігі бойынша 2.5-9 см диапазонында реттелетін көтергіш платформа қосылған. Бұл аксессуар жиектерді орнатуда, тротуарларды төсеуде және жолдарды толтыруда пайдалы болады.
Тік проекциялар лазерлік деңгейдегі RGK PR-38R қабырғаға дерлік жақын орналастыруға болады. Бұл бұрыштар бойынша тегістеуді айтарлықтай жеңілдетеді және қабырға жазықтықтарын шығару және плиткаларды төсеу кезінде дәлдікті қамтамасыз етеді.
Біріктірілген кеңейту түйінінің мүмкіндіктерінен асатын біркелкі емес орнату кезінде дыбыстық және визуалды дабыл сәуленің жыпылықтауы түрінде іске қосылады. Бұл шу мен жұмыс қарбаласы жағдайында деңгейді орнату кезінде кішігірім, бірақ маңызды қателерді болдырмауға көмектеседі. Егер қабылдағышпен жұмыс істеу режимінің түймесін басып тұрсаңыз, компенсатор құлыпталады және дабыл өшпейді. Бұл режимге өту көлбеу сызықтарды салуға мүмкіндік береді және құрылғыны тасымалдау кезінде коррозияны болдырмайды.
Мінсіз тегіс орнату үшін нивелир RGK PR-38R көлденең беттерде табан түріндегі кіріктірілген тірек 4 реттегіш бұрандалармен жабдықталған, олар құрылғының жоғарғы жағындағы көпіршік деңгейімен жұптастырылған.
Жұмысты бастау үшін сізге қосымша ештеңе сатып алудың қажеті жоқ, қажет нәрсенің бәрі жиынтықта, қораптан шығарып, қалауыңыз бойынша қою жеткілікті. Штативке орнатуды жеңілдету үшін толық көлбеу адаптер, жергілікті 5\8-ден 1\4-ке дейінгі адаптер және биіктікте реттелетін айналмалы триггер қарастырылған.
Жиынтықта лазерлік жазықтықтарды құрастырушы RGK PR-38R сондай-ақ, өз бекіткіштерімен жабдықталған жебесі бар магниттік платформа бар. Оның артықшылығы әмбебаптығынан тұрады: платформа кез келген металл жазықтыққа мықтап бекітіледі, ал басқа материалдардың бетіне толық адаптер тақтасын орнату жеткілікті. Сонымен қатар, төсемді барлық бағытта және миллиметрлік дәлдікпен бұрандалар арқылы реттеуге болады, бұл деңгейді қажетті орынға орнатуды жеңілдетеді.
Басқару пульті шеберлерді ұшақтарды ауыстыру үшін лазер деңгейіне жақындау қажеттілігінен құтқарады. Оның орналасуы негізгі құрылғыдағы түймелерді қайталайды, шатасулар жойылады. Қашықтан басқару пульті зарядты үнемдеу үшін проекцияларды қосуға және өшіруге ыңғайлы.
Лазерлік нивелир RGK PR-38R нұсқауларға сәйкес оңай калибрленеді. Реттеу үшін конустық призмаларды алып тастап, түзетулер енгізу жеткілікті. Эмитенттердің корпустарының өзі арматураланған және құрылғыны тығыздайтын резеңке тығыздағыштарға орнатылған.
Ғимарат RGK PR-38R ол шаң жиналмайтын берік қиыршық тасты пластиктен жасалған. Әдетте құлау кезінде соққыларды алатын басқару элементтері мен жиектері резеңкеленген. Түймешіктер мен қуат тұтқасы айқын рельефке және айқын жүріске ие, бұл деңгейді жұмыс қолғаптарында қолдануға ыңғайлы етеді.
Тамақтандыру үшін нивелир RGK PR-38R ең көп таралған 18650 типті екі 2600 МАч батарея және олар үшін зарядтау станциясы жауап береді. Олар бірге 8 сағатқа дейін үздіксіз жұмысты қамтамасыз етеді. Қажет болса, құрылғы бір батареядан жұмыс істей алады.
Жабдықтар мен керек-жарақтардың барлық жиынтығы қатайтқыштармен жабылған және құлыптау ілмектерімен жабдықталған берік қорапқа салынған. Резеңке тығыздағышы және кіріктірілген ауа клапаны бар жиектер призмаларда конденсацияның пайда болуына әкелетін температураның кенеттен өзгеруін болдырмауға көмектеседі. Ішкі кеңістік жиынтықтың әрбір элементіне арналған кесінділері бар полиуретанды көбік кірістіру арқылы тасымалдау үшін оңтайлы түрде ұйымдастырылған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | RGK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 0.7 кг |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| аккумулятор сыйымдылығы | 2.6 А·сағ |
| Жабдықты су мен шаңнан қорғау IP | IP54 |
| Лазер класы | 2 класс |
| Лазерлік диод | 635 нм |
| аккумулятор кернеуі | 3.7 В |
| Тамақтану | Аккумулятор |
| Өлшеу қателігі | 0.2 мм/м |
| Жұмыс ауқымы | 20 м |
| Қабылдағышпен жұмыс ауқымы | 50 м |
| Жағдайы | Жаңа |
| аккумулятор түрі | Li-Ion |
| Өзін-өзі теңестіру бұрышы | 3 град. |
| Лазер түсі | Қызыл |