Электронды теодолит RGK T-05 – бұл нақты теодолиттер класының заманауи өлшеу құралы. Осы аспаппен бұрышты өлшеудің орташа квадраттық қателігі 5"құрайды, бұл аспапты жоғары дәлдікті талап ететін құрылыстағы инженерлік-геодезиялық зерттеулер мен жобалау жұмыстары үшін пайдалануға мүмкіндік береді. RGK-05 – бұл бұрылу бұрышын анықтаудың дәл жүйесімен жабдықталған жоғары технологиялық электрондық құрал. Жұмыс кезінде оқудағы қате толығымен жойылады – электроника аяқтың айналу дәрежесін қатесіз тіркейді және өлшенген бұрыштық мәндер теодолиттің СКД дисплейінде көрсетіледі.
Теодолит РГК Т-05 көлбеу бұрышының датчигімен және теодолитті қыздыру кезінде қатені автоматты түрде жоятын кіріктірілген компенсация жүйесімен жабдықталған. Сенімді оптика RGK T-05 30 есе үлкейту арқылы тікелей кескінді қамтамасыз етеді, ең аз көру қашықтығы 1,3 метрді құрайды. Аспапты өлшеу нүктесінде орнатуды нақтылау үшін теодолит оптикалық немесе лазерлік орталықтандыру жүйесімен жабдықталған. Оптикалық орталықтандыру біршама жоғары дәлдікті қамтамасыз етеді, бірақ лазер оңайырақ, жылдамырақ және жарық аз ортада жұмыс істеуге мүмкіндік береді.
Электронды теодолит RGK T-05 – берік және сенімді аспап. Құрылғының корпусы, жұмыс тораптары, бағыттау бұрандалары, трегер бұрандалары және көру түтігі жоғары сапалы материалдардан жасалған. Шаңнан, ылғалдан және басқа да жағымсыз әсерлерден қорғау тұрғысынан RGK T-05 IP45 стандартына сәйкес келеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | RGK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| объективтің диаметрі | 45 мм |
| Оптикалық сурет | Тікелей |
| Оптикалық үлкейту | 30 х |
| Көз жетер жер | 1.30 |
| Жағдайы | Жаңа |
| Жабдық түрі | Электронды теодолит |
| Өлшеу дәлдігі | 5 " |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 4.6 кг |
| Жиынтық | |
| Қаптама түрі | Пластикалық кейс |
| Штатив | Иә |