Лазерлік деңгей AMO LN360 әрлеу және жөндеу жұмыстарын жүргізуге арналған. Аспап көлденең сызықты 360° және тігінен ±1 мм/5 м дәлдікпен проекциялайды. Жоғары жұмыс сипаттамаларының арқасында модель құрылыс саласының мамандарына да, үй шеберлеріне де бірдей қолайлы.
Жарқын сәулелер 20 м-ге дейінгі қашықтықта анық көрінеді, ал модельді қабылдағышпен бірге 50 м-ге дейінгі қашықтықта пайдалануға болады, бұл көше жұмыстарына өте ыңғайлы - аумақтарды абаттандыру, қоршауларды орнату және т.б.
Желілерді батареялардың зарядын үнемдеу немесе ағымдағы тапсырмаға жақсырақ сәйкестендіру үшін бірге, крест ретінде немесе бөлек қосуға болады. Қажет болса, туралау үшін эмитенттердің призмаларын алып тастауға болады.
Лазерлік нивелир AMO LN360 зарядтауға арналған USB-портпен жабдықталған, ол АА типті аккумуляторлар пайдаланылған жағдайда пайдалы болады.
Нивелир AMO LN360 кез келген тегіс бетке қоюға болады, 3°-қа дейінгі еңіс автоматты түрде жойылады және бұл шектен асқанда сызықтар жыпылықтай бастайды. Бұрышта ыңғайлы жұмыс істеу үшін AMO LN360 1/4" бұрандасы бар металл төлкемен жабдықталған, оның көмегімен штативке монтаждау жүргізіледі.
Барлық бұрыштар мен шығыңқы бөліктер AMO деңгейіндегі LN360 резеңкеленген. Корпус IP54 сыныбы бойынша құрылыс шаңынан және судан қорғалған.
Лазерлік деңгей AMO LN360 қолға ыңғайлы, үлкен түймелерді қолғаппен пайдалану ыңғайлы. Жеңіл салмағы мен өлшемдері пайдалану мен тасымалдаудың қарапайымдылығын қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | AMO |
| Салмақ | 0.35 кг |
| Жабдықты су мен шаңнан қорғау IP | IP54 |
| Лазер класы | 2 класс |
| Тамақтану | Батареялар |
| Лазер түсі | Қызыл |
| Габариттер | |
| Биіктігі | 106 мм |
| Ұзындығы | 87 мм |
| Ені | 71 мм |
| Жинақтау | |
| АА батареялары | 4 дана |
| Лазерлік деңгей AMO LN360 | 1 дана |
| Пайдалану жөніндегі нұсқаулық | 1 дана |
| Қап | 1 дана |
| Сипаттамалары | |
| Тік жазықтық | 1 |
| Батареяның қызмет ету мерзімі | 10 сағатқа дейін |
| Көлденең жазықтық | 360° |
| Көлденең сыпыру бұрышы | 360° |
| Қабылдағышпен қашықтық | 100 метрге дейін |
| Жұмыс ауқымы | 20 метрге дейін |
| Қабылдағышпен жұмыс ауқымы | 50 метрге дейін |
| Жұмыс температурасының диапазоны | -10°-тан +45°С-қа дейін |
| Толқын ұзындығы | 635 - 670 нм |
| Индикация | Да |
| Тік жазықтықтар саны | 1 |
| Көлденең жазықтықтар саны | 1 |
| Штативке бекіту | 1/4'' |
| Лазерлік тіктеуіш | Жоқ |
| Автоматты теңестіру жүйесі (Компенсатордың жұмыс ауқымы) | ± 3° |
| Сақтау температурасы мен ылғалдылығы | -10°-тан +70°С-қа дейін |
| Компенсатор түрі | Маятникті |
| Проекциялау түрі | Сызықтық |
| Дәлдік (қателік шегі) | ±10 метрге 2 мм |