Лазерлік деңгей АМО LN 4D-360-5 - заманауи жөндеу құрылғысы, онымен жұмыс істеу жағымды және ыңғайлы. Модельдің негізгі артықшылықтары атауында шифрланған. 4D - 4 лазерлік сызықты білдіреді, ал 360 саны бұл жазықтықтардың бөлменің бүкіл периметрі бойынша проекцияланғанын көрсетеді.
Кіші үлгідегі негізгі айырмашылықтар - сәулелердің жарықтығын көп сатылы реттеу функциясы және лазер деңгейін және барлық қажетті керек-жарақтарды тасымалдауға арналған берік қорғаныс қапшығы бар бай жабдық.
Жасыл сызықтар
Жасыл түсті лазерлік сәуле шығарғыштар ашық жарықта немесе сыртта ыңғайлы жұмысты қамтамасыз етеді. Жіңішке сызықтар құрылғыдан 20 метрге дейінгі қашықтықта анық көрінеді. Бұл мүмкіндік үлкен қашықтықта таңбалауды дәлірек орындауға көмектесіп қана қоймай, сонымен қатар шебердің шаршауын азайтатынын есте ұстаған жөн, өйткені адамның көзі қызылға қарағанда түс спектрінің жасыл реңктерін қабылдау оңайырақ.
Жарықтықты реттеу
Пайдаланушы АМО LN 4D-360-5 ағымдағы жарықтандыру жағдайларына байланысты лазердің оңтайлы қанықтылығын таңдай алады. Мұндай мүмкіндік бұл модификацияны бейімделгіш етеді және кейбір жағдайларда батареяның қызмет ету мерзімін үнемдеуге көмектеседі. Құрылғының корпусындағы қызыл түйме екі жарықтық дәрежесі арасында ауысуға мүмкіндік береді, сонымен бірге қашықтан басқару пульті икемді реттеу режимдерінің кең таңдауын қамтамасыз етеді.
Қашықтықтан басқару
Жинақтағы қашықтан басқару пульті пернетақта функцияларының көпшілігін қайталайды. Сонымен, осы аксессуардың көмегімен лазерлік жазықтықтарды кез-келген комбинацияда қосуға болады, бұл шебер құрылғыдан алыс болған жағдайда немесе оған жақындау жай ыңғайсыз болған жағдайда өте ыңғайлы, мысалы, лазерлік деңгей AMO LN 4D-360-5 бір қабатта, ал пайдаланушы екінші қабатта тұрғанда.
Көлбеу бойынша белгілеу
Егер сіз қызыл түймені басып тұрсаңыз, құрылғы көлбеу сызықтарды салу режиміне өтеді. Осылайша, өзін-өзі нивелирлеу мүмкіндігі өшіріледі және пайдаланушы деңгейді қажетті бұрышқа орнатуға мүмкіндік алады.
тамақтанудың 2 нұсқасы
Нивелирмен жиынтықта 2 аккумуляторлық батарея жеткізіледі. Ауыстыру бірнеше секундтан аспайды, сондықтан бір батареядан екіншісіне жылдам ауысуға болады. Сонымен қатар, AMO LN 4D-360-5 құрылғысын тұрмыстық желіге қосуға болады, оған орнатылған батарея зарядталады.
Жиынтыққа қондырғыны объектіде жылдам орнату үшін бірден бірнеше керек-жарақтар кіреді. Тегіс емес еденге қойғанда, аяқтың биіктігін реттейтін айналмалы триггер ыңғайлы болады. Қуатты магниттері бар кронштейн-жебе нивелирді металл құбырға, темір қораптың қабырғасына, гипсокартон қалқаларына немесе төбелік конструкцияларға арналған профильге ілуге мүмкіндік береді. Металл беттері жоқ орындар үшін жиынтықта болат табақ қарастырылған. Биіктікті бірқалыпты реттеу мүмкіндігі бар көтергіш платформа еден деңгейіндегі жұмыстарды орындау кезінде таптырмас құрал болып табылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | AMO |
| Салмақ | 0.9 кг |
| аккумулятор сыйымдылығы | 3 А·сағ |
| Жабдықты су мен шаңнан қорғау IP | IP54 |
| Лазер класы | 2 класс |
| аккумулятор кернеуі | 3.7 В |
| Тамақтану | Аккумулятор |
| Жұмыс ауқымы | 20 м |
| аккумулятор түрі | Li-Ion |
| Лазер түсі | Жасыл |
| Габариттер | |
| Биіктігі | 140 мм |
| Ұзындығы | 75 мм |
| Ені | 150 мм |
| Сипаттамалары | |
| Тік сыпыру бұрышы | 360° |
| Батареяның қызмет ету мерзімі | - |
| Көлденең жазықтық | 360° |
| Көлденең сыпыру бұрышы | 360° |
| Қабылдағышпен жұмыс ауқымы | Жоқ |
| Жұмыс температурасының диапазоны (С) | -20°-тан +40-қа дейін |
| Индикация | дыбыстық/визуалды (жарық) |
| Қуат көзі | Батарея |
| Тік жазықтықтар саны | 2 |
| Көлденең жазықтықтар саны | 2 |
| Штативке бекіту | 1/4" және 5/8" |
| Лазерлік тіктеуіш | Жоқ |
| Қуат | < 1 мВт |
| Автоматты теңестіру жүйесі (Компенсатордың жұмыс ауқымы) | ± 3° |
| Сақтау температурасы | -20°-тан +70°С-қа дейін |
| Компенсатор түрі | Маятникті |
| Лазер деңгейінің түрі | сызықтық 3D 4D |
| Проекциялау түрі | 4D |
| Дәлдік | ±2.8 мм 10 метрге |
| Функциялар | сәулелердің жарықтығын реттеу |