Лазерлік деңгей АМО LN 4D-360-4 - бұл жасыл түсті 4 жарқын лазерлік жазықтықты жобалайтын шын мәнінде әмбебап құрылғы. Эмитенттердің конфигурациясы кез келген құрылыс, жөндеу және әрлеу жұмыстарына жарамды, ал бай жабдық қазірдің өзінде барлық қажетті керек-жарақтарды қамтиды.
Оңтайлы схема - 4D 360°
Магнитті компенсатор
Лазерлік нивелир АМО LN 4D-360-4 желілердің өздігінен тегістелуін қамтамасыз ететін, тербелістерді тегістейтін және құрылғыны тегіс емес бетке жылдам орнатуға көмектесетін өтемақы механизмімен жабдықталған. Бұл модельді көлбеу жазықтықтарды салу режиміне ауыстыруға болады - ол үшін қызыл түймені басып тұру жеткілікті. Бұл функция баспалдақтардың ұшуын белгілеу, сәндік элементтерді орнату, беткейлерді, пандустарды және т.б. жоспарлау кезінде пайдалы болады.
Қашықтықтан басқару
Лазерлік деңгей жинағына қашықтан басқару пульті кіреді, оның көмегімен лазерлік желілерді қосуға және өшіруге, сондай-ақ көлбеу режимді қосуға болады. Бұл әсіресе көп деңгейлі нысандарда ыңғайлы.
Әмбебап тамақтану
Қажет болса, тұрмыстық желіден қуат көзін де қосуға болады, бұл жағдайда батарея зарядталады.
Жиынтыққа қондырғыны объектіде жылдам орнату үшін бірден бірнеше керек-жарақтар кіреді. Тегіс емес еденге қойғанда, аяқтың биіктігін реттейтін айналмалы триггер ыңғайлы болады. Қуатты магниттері бар кронштейн-жебе нивелирді металл құбырға, темір қораптың қабырғасына, гипсокартон қалқаларына немесе төбелік конструкцияларға арналған профильге ілуге мүмкіндік береді. Металл беттері жоқ орындар үшін жиынтықта болат табақ қарастырылған. Биіктікті бірқалыпты реттеу мүмкіндігі бар көтергіш платформа еден деңгейіндегі жұмыстарды орындау кезінде таптырмас құрал болып табылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | AMO |
| Салмақ | 0.8 кг |
| аккумулятор сыйымдылығы | 3 А·сағ |
| Жабдықты су мен шаңнан қорғау IP | IP54 |
| Лазер класы | 2 класс |
| Лазерлік диод | 520 нм |
| аккумулятор кернеуі | 3.7 В |
| Жұмыс ауқымы | 20 м |
| Өзін-өзі теңестіру бұрышы | 3 град. |
| Габариттер | |
| Биіктігі | 130 мм |
| Ұзындығы | 95 мм |
| Ені | 120 мм |