Лазерлік деңгей AMO LN 360 Green + AMO A150 штативі: жөндеу және әрлеу жұмыстарын айтарлықтай жеңілдететін және әмбебаптығына байланысты кең ауқымды тапсырмаларды орындауға жарамды кәсіпқойлар мен өз қолдарымен жасаушыларға арналған көп функциялы құрал.
Жасыл сәулесі бар АМО LN 360 GREEN лазерлік деңгейі - едендерді құюмен және тегістеумен, сондай-ақ еден жабындарын төсеумен айналысатын шеберлерге арналған қолжетімді мамандандырылған аспап. Жасыл түстің ашық сызықтары қызылға қарағанда әлдеқайда жақсы көрінеді, бұл таңбалауды ыңғайлы жүргізуге және маяктарды 20 м-ге дейінгі қашықтықта орнатуға мүмкіндік береді.
AMO A150 штативі көтеру механизмімен жабдықталған, орнату биіктігін біркелкі реттеуге болады, құрылғылардың қауіпсіздігін қамтамасыз ететін арнайы лифт бағанының құлпы қарастырылған. Жиналмалы конструкцияның ең аз өлшемдермен сәтті үйлесуі штативті тасымалдауды және нысанның айналасында қозғалуды жеңілдетеді. AMO A150 лазерлік деңгейлеріне арналған телескопиялық штатив тіректері қысқыштармен мықтап бекітілген. Кіріктірілген көпіршік деңгейі жабдықты тегістеу кезінде бағыттаушы ретінде пайдаланылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | AMO |
| Салмақ | 0.6 кг |
| аккумулятор сыйымдылығы | 3 А·сағ |
| Лазер класы | 2 класс |
| аккумулятор кернеуі | 3.7 В |
| Өлшеу қателігі | 0.3 мм/м |
| Жұмыс ауқымы | 20 м |
| аккумулятор түрі | Li-Ion |
| Лазер түсі | Жасыл |