Бағасын нақтылаңыз
Жіберу 02 шілде 2026Лазер деңгейі RGK PR-38R, RGK CG-2 штангасы және RGK LR-2 тірегі бар таңбалау жұмыстарын тиімді орындауға көмектесетін көлденең және екі тік сәулелерді проекциялауға арналған арнайы құрал болып табылады. Сәуленің сыпырғышы толық 360º құрайды.
Қабылдағышсыз жұмыс істей отырып, нивелирдің максималды қашықтығы 20 метрді құрайды. Қосымша керек-жарақтарды пайдалану осы заманауи ұшақ құрастырушының функционалдығын айтарлықтай кеңейтеді. Сондықтан штанга-тіреуіш және рейкасы бар нивелир жиынтығын сатып алу – бұл дұрыс шешім: қаржылық жағынан да, техникалық жағынан да.
RGK PR-38R лазерлік деңгейінің ерекшеліктері:Лазерлік нивелир RGK PR-38R – үй-жайларды салу және әрлеу саласындағы мамандарға арналған, 3 жазықтықты 360 ° проекциялайтын деңгей: 1 көлденең және 2 өзара перпендикуляр тік. Көлденең жазықтық еденнен 2.3 см биіктікте орналасқан, бұл әсіресе плиткаларды төсеу және стяжкаларды орнату кезінде пайдалы болады. Бұл құрылғының негізгі мүмкіндіктері – ±0,2 мм/м дәлдік және 20 м–ге дейінгі тиімді диапазон - жұмыстың мінсіз сапасын қамтамасыз етеді.
Лазерлік нивелир RGK PR-38R дәлдігі 0,2 мм/м, автоматты тегістеу жүйесімен ±3°, маятник типті компенсатор.
0,1 метрден 3,6 метрге дейінгі биіктікте лазерлік деңгейді орнатуға арналған салмағы 3 кг полиуретанды штанга-тірек RGK CG-2.
Нивелирлік рейка RGK LR-2 салмағы 0.86 кг, жұмыс биіктігі 2.4 м, миллиметрлік шкаламен, көпіршікті деңгейімен және Е-градуировкой үшін бірқалыпты жылжыту аспаптың тік жазықтықта.
Жиынтықтың негізгі артықшылықтарының ішінде мамандар бір ауыздан атап өтеді:
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | RGK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 5 кг |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| аккумулятор сыйымдылығы | 2.6 А·сағ |
| Жабдықты су мен шаңнан қорғау IP | IP54 |
| Лазер класы | 2 класс |
| Лазерлік диод | 635 нм |
| аккумулятор кернеуі | 3.7 В |
| Тамақтану | Аккумулятор |
| Өлшеу қателігі | 0.2 мм/м |
| Жұмыс ауқымы | 20 м |
| Қабылдағышпен жұмыс ауқымы | 50 м |
| Жағдайы | Жаңа |
| аккумулятор түрі | Li-Ion |
| Өзін-өзі теңестіру бұрышы | 3 град. |
| Лазер түсі | Қызыл |