Лазерлік деңгей АМО LN 4V кіші үлгіден вертикальдар санының артуымен ерекшеленеді - 4 жарық сызық жұп жазықтықты құрайды, олардың көмегімен әртүрлі құрылыс және әрлеу тапсырмаларын тиімді шешуге болады. Жасыл сәулелер жарық жағдайларына қарамастан қызыл сәулелермен салыстырғанда бірнеше қосымша метр көріну мүмкіндігін береді. Бұл модель үйде де, кәсіби пайдалануда да бірдей жақсы жұмыс істейді.
Тік сызық орнатуға көмектеседі лазерлік нивелир АМО LN 4V G қажетті белгіде, мысалы, бір объектіде көпкүндік жұмыс кезінде. Вертикальдардың қиылысуынан пайда болатын зенит нүктесімен үйлесімде бұл функция белгілерді еденнен төбеге ауыстыру кезінде қолданылады. Әрбір жазықтықта қосалқы бағдарлар ретінде қызмет ететін нүктелер қарастырылған.
Қажет болса, құрылғыны желіге қосуға және жұмысын жалғастыруға болады. Бұл мүмкіндік шебер батареяларды зарядтауды ұмытып кеткен қиын жағдайда көмектесе алады.
Аяқтың градустық шкаламен үйлесуі және тік сәулелердің орналасуын нәзік өзгерту мүмкіндігі лазерлік деңгейдегі АМО LN 4V плиткаларды төсеу, тұсқағаздарды желімдеу, қабырғаларды тегістеу, қалқаларды орнату және т.б. кезінде пайдалы.
Сәулелердің қанықтылығын өзгерту функциясы максималды жарықтық қажет болмаған жағдайда қажет. Бөлмедегі жарық аз болса, толық қуатта жұмыс істейтін эмитенттер тым жарық сызықтарды проекциялайды. Ұшақтарды ауыстыру түймелерінің бірін қысу арқылы маман ыңғайлырақ орналасу үшін эмитенттердің жұмыс режимін өзгерте алады. Сонымен қатар, бұл функция батареяның қызмет ету мерзімін үнемдеуге көмектеседі лазерлік нивелир АМО LN 4V.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | AMO |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Салмақ | 0.8 кг |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| аккумулятор сыйымдылығы | 3 А·сағ |
| Жабдықты су мен шаңнан қорғау IP | IP54 |
| Лазер класы | 2 класс |
| Лазерлік диод | 505 нм |
| аккумулятор кернеуі | 3.7 В |
| Тамақтану | Аккумулятор |
| Өлшеу қателігі | 1 мм/м |
| Жұмыс ауқымы | 30 м |
| Жағдайы | Жаңа |
| аккумулятор түрі | Li-Ion |
| Өзін-өзі теңестіру бұрышы | 3 град. |
| Лазер түсі | Жасыл |
| Қосымша функциялары | |
| Лазерлік нивелир типі | Жазықтық құрастыру құралы |