Бағасын нақтылаңыз
Жіберу 02 шілде 2026Лазер деңгейі RGK PR-4D RED - төрт жарқын лазері бар шын мәнінде әмбебап жөндеу және әрлеу құрылғысы. Сәулелердің конфигурациясы көлденең сызықтарды еденге немесе төбеге мүмкіндігінше жақын орналастыруға мүмкіндік береді, ал екі вертикаль әртүрлі құрылымдардың орналасуын және сылақ жұмыстарының сапасын тексеруге көмектеседі.
Ғимарат лазерлік нивелир RGK PR-4D RED бүкіл периметрі бойынша қалың резеңке ендірмелермен құлаудан және соққыдан қорғалған. Сырғымайтын аяқтармен жабдықталған төменгі платформа және барлық призмалар металдан жасалған. Радиаторларға арналған алынбалы резеңке қорғаныс қарастырылған. Тығыздағыштардың және барлық бөлшектердің сапалы бекітілуінің арқасында құрылғы IP54 класына толығымен сәйкес келеді, яғни ол құрылыс шаңы мен су шашырауынан қорықпайды.
Қажет болса, құрылғыны желіге немесе қуат банкіне USB Type-C порты арқылы қосуға болады. Осылайша, шебер істі соңына дейін жеткізе алатынына әрқашан сенімді бола алады.
Жылы RGK PR-4D RED лазерлік деңгей жинағы сәулелерді қашықтан қосу және режимді таңдау үшін қашықтан басқару пульті кіреді - бұл үлкен бөлмені немесе жеке үйді безендіру кезінде пайдалы функция.
Егер сызықтарды бұрышпен белгілеу қажет болса, мысалы, баспалдақтардың ұшуын жоспарлау немесе плиткаларды төсеу кезінде, онда құрылғыны кеңейту түйінінің құлпын ашпай-ақ қосуға және ерікті еңіспен орнатуға болады.
Жиынтықта әмбебап магниттік кронштейн бар, оны штативке орнатуға, кез келген металл бетке бекітуге, еденге қоюға (қосымша тұрақтылық үшін аялдамалар қарастырылған), шегеге ілуге немесе толық қысқышты пайдаланып, төбенің астындағы металл профильге орнатуға болады. . Кронштейннің ең маңызды артықшылығы - позицияны дәл реттеу мүмкіндігі лазерлік нивелир RGK PR-4D RED барлық жазықтықтарда.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | RGK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 0.7 кг |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| аккумулятор сыйымдылығы | 5 А·сағ |
| Жабдықты су мен шаңнан қорғау IP | IP54 |
| Лазер класы | 2 класс |
| Лазерлік диод | 635 нм |
| аккумулятор кернеуі | 3.7 В |
| Тамақтану | Аккумулятор |
| Өлшеу қателігі | 2 мм/м |
| Жұмыс ауқымы | 20 м |
| Қабылдағышпен жұмыс ауқымы | 70 м |
| Жағдайы | Жаңа |
| Өзін-өзі теңестіру бұрышы | 3 град. |
| Лазер түсі | Қызыл |