Лазерлік деңгей AMO LN 360 Green + AMO A150 штативі: жөндеу және әрлеу жұмыстарын айтарлықтай жеңілдететін және әмбебаптығына байланысты кең ауқымды тапсырмаларды орындауға жарамды кәсіпқойлар мен өз қолдарымен жасаушыларға арналған көп функциялы құрал.
Жасыл сәулесі бар АМО LN 360 GREEN лазерлік деңгейі - едендерді құюмен және тегістеумен, сондай-ақ еден жабындарын төсеумен айналысатын шеберлерге арналған қолжетімді мамандандырылған аспап. Жасыл түстің ашық сызықтары қызылға қарағанда әлдеқайда жақсы көрінеді, бұл таңбалауды ыңғайлы жүргізуге және маяктарды 20 м-ге дейінгі қашықтықта орнатуға мүмкіндік береді.
AMO A150 штативі көтеру механизмімен жабдықталған, орнату биіктігін біркелкі реттеуге болады, құрылғылардың қауіпсіздігін қамтамасыз ететін арнайы лифт бағанының құлпы қарастырылған. Жиналмалы конструкцияның ең аз өлшемдермен сәтті үйлесуі штативті тасымалдауды және нысанның айналасында қозғалуды жеңілдетеді. AMO A150 лазерлік деңгейлеріне арналған телескопиялық штатив тіректері қысқыштармен мықтап бекітілген. Кіріктірілген көпіршік деңгейі жабдықты тегістеу кезінде бағыттаушы ретінде пайдаланылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | AMO |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Салмақ | 0.6 кг |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| аккумулятор сыйымдылығы | 3 А·сағ |
| Жабдықты су мен шаңнан қорғау IP | IP54 |
| Лазер класы | 2 класс |
| Лазерлік диод | 515 нм |
| аккумулятор кернеуі | 3.7 В |
| Тамақтану | Аккумулятор |
| Өлшеу қателігі | 0.3 мм/м |
| Жұмыс ауқымы | 20 м |
| Жағдайы | Жаңа |
| аккумулятор түрі | Li-Ion |
| Өзін-өзі теңестіру бұрышы | 3 град. |