Лазерлік деңгей AMO LN 3D-360-3 + AMO A150 штативі: кәсіби құрылысшыларға, жөндеушілерге және үй шеберлеріне арналған тамаша жинақ, бұл әртүрлі құрылымдарды дәл туралау, таңбалау және орнатумен байланысты тапсырмаларды орындауды айтарлықтай жеңілдетеді.
Лазерлік деңгей АМО LN 3D-360-3 - әртүрлі салаларда дәл өлшеу жұмыстарын жүргізуге арналған әмбебап көп функциялы құрылғы. Оның басты ерекшелігі - үш лазерлік жазықтықтың болуы: бір көлденең және екі тік, олар жасыл сәулемен проекцияланады. Бұл лазер деңгейінің көлденең жазықтығы мүмкіндігінше төмен орналасқан, бұл оны едендерді тегістеу және толтыру жұмыстары үшін өте қолайлы етеді. Ашық жасыл тік сәулелер бұрыштарды жылдам және дәл белгілеуге, қалқаларды орнатуға, белгілерді еденнен төбеге ауыстыруға және жөндеуге, әрлеуге және құрылысқа қатысты басқа тапсырмаларды орындауға мүмкіндік береді.
AMO A150 көтергіш штативі – бұл лазерлік деңгейлермен, фото және бейне жабдықтарымен пайдалануға арналған кәсіби және жан-жақты шешім. Қатты конструкциясы, реттелетін биіктігі, кіріктірілген көпіршік деңгейі, жеңіл салмағы және қосымша мүмкіндіктері арқасында штатив дәлдік пен сенімділікті қажет ететін мамандар үшін деңгейге тамаша қосымша болып табылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | AMO |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Салмақ | 0.5 кг |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| аккумулятор сыйымдылығы | 3 А·сағ |
| Жабдықты су мен шаңнан қорғау IP | IP54 |
| Лазер класы | 2 класс |
| Лазерлік диод | 520 нм |
| аккумулятор кернеуі | 3.7 В |
| Тамақтану | Аккумулятор |
| Өлшеу қателігі | 0.28 мм/м |
| Жұмыс ауқымы | 20 м |
| Жағдайы | Жаңа |
| аккумулятор түрі | Li-Ion |
| Өзін-өзі теңестіру бұрышы | 3 град. |