Лазерлік деңгей AMO LN 4D-360-4 + AMO A150 штативі: әмбебап жоғары дәлдіктегі жинақ, ол әртүрлі құрылыс, жөндеу және әрлеу жұмыстарына өте ыңғайлы.
Лазер деңгейі AMO LN 4D-360-4 ықшам өлшемдерімен және жеңіл салмағымен ерекшеленеді. Аспап әмбебап, пайдалануға ыңғайлы, дыбыстық сигнал ауытқуларымен. Деңгей құрылыс және әрлеу жұмыстарының барлық спектріне жарамды. Ол 0,28 мм дәлдікпен өлшеулер жүргізеді, соның арқасында мүмкін болатын қателіктер саны барынша азайтылады. AMO LN 4D-360-4 импульстік режимде жұмыс істей алады, бұл жұмыс ауқымын кеңейтуге және өлшеулерді максималды дәлдікпен, соның ішінде еденді құю кезінде жүргізуге мүмкіндік береді. Модельдің артықшылықтарының бірі - өздігінен нивелирлеу мүмкін болмаған жағдайлар туралы ескертетін арнайы жүйенің болуы. Аспапты тасымалдау қауіпсіздігін қамтамасыз ету мақсатында маятник қуат ажыратылған кезде автоматты түрде құлыпталады.
AMO A150 лифт штативі лазерлік деңгейлермен, фото және бейне жабдықтарымен жұмыс істейтін мамандар үшін пайдалы құрал болып табылады. Ол тек жоғары сапасымен және әмбебаптығымен ғана емес, сонымен қатар оны мамандардың құралдар жинағында таптырмас ететін бірқатар қосымша мүмкіндіктерімен ерекшеленеді. Шағын штатив көтергіш механизммен жабдықталған, орнату биіктігін біркелкі реттеуге болады, құрылғылардың қауіпсіздігін қамтамасыз ететін арнайы лифт бағанының құлпы қарастырылған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | AMO |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Салмақ | 0.8 кг |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| аккумулятор сыйымдылығы | 3 А·сағ |
| Жабдықты су мен шаңнан қорғау IP | IP54 |
| Лазер класы | 2 класс |
| аккумулятор кернеуі | 3.7 В |
| Тамақтану | Аккумулятор |
| Өлшеу қателігі | 0.28 мм/м |
| Жұмыс ауқымы | 20 м |
| Жағдайы | Жаңа |
| аккумулятор түрі | Li-Ion |
| Өзін-өзі теңестіру бұрышы | 3 град. |
| Лазер түсі | Жасыл |
| Қосымша функциялары | |
| Көлбеу күйде жұмыс істеу | Жоқ |
| Лазерлік нивелир типі | Жазықтық құрастыру құралы |