Лазерлік деңгей AMO LN 3D-360 Red + AMO A150 штативі әрлеу және жөндеу жұмыстарының кең ауқымы, керамикалық плиткаларды төсеу, қалқаларды орнату, қабырғаларды тұсқағаздармен немесе сылақпен жабу және т.б. үшін өте қолайлы.
Лазерлік деңгей AMO LN 3D-360 Red - пәтерлерді, үйлерді және кеңсе үй-жайларын жөндеуге және әрлеуге арналған әмбебап сызықты лазерлік 3D деңгейі. Деңгей импульстік режимде, сәуле қабылдағышпен жұмыс істей алады. Бұл ретте жұмыс ауқымы 50 м-ге дейін кеңейтіледі, бұл учаскедегі немесе еденнің толтырылуын бақылау кезінде асып кетулерді өлшеуге мүмкіндік береді. 360° проекциясы бар көкжиек бұл модельді кез келген төбелік жұмыстар үшін тамаша таңдау жасайды, ал 2 жарқын вертикаль бөлмені ыңғайлы орналастыруға, қалқаларды орнатуға, қабырғаларды сылауға және т.б. мүмкіндік береді. Желілердің қателігі ±0.2 мм/м аспайды.
AMO A150 лифт штативі құрылыс алаңында, аумақты геодезиялық зерттеу кезінде және бейне және фототүсірілім үшін пайдалануға арналған. Көтеру механизмінің арқасында бекітілген құралдың биіктігін жылдам өзгертуге болады. Телескопиялық тіректер мықтап бекітіледі, бұл көрсеткіштерді алу кезінде дәлсіздіктерді болдырмайды. Жиналмалы конструкцияның ықшам өлшемдері мен салмағымен сәтті үйлесуі штативті тасымалдауды және нысанның айналасында қозғалуды жеңілдетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | AMO |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Салмақ | 0.73 кг |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Жабдықты су мен шаңнан қорғау IP | IP54 |
| Лазер класы | 2 класс |
| Тамақтану | Аккумулятор |
| Өлшеу қателігі | 0.2 мм/м |
| Жұмыс ауқымы | 20 м |
| Қабылдағышпен жұмыс ауқымы | 100 м |
| Жағдайы | Жаңа |
| Өзін-өзі теңестіру бұрышы | 3 град. |
| Габариттер | |
| Биіктігі | 60 мм |
| Ұзындығы | 85 мм |
| Ені | 125 мм |
| Жиынтық | |
| Қаптама түрі | Пластикалық кейс |
| Штатив | Иә |